На Долинщині приховали факт розливу нафти на чотири мільйони гривень. ВІДЕО

Про масову шкоду на цій території ніхто не повідомляв.
Про масову шкоду на цій території ніхто не повідомляв.

Мешканці Долини звернулися до представників державної екологічної інспекції Івано-Франківської області через масовий розлив нафтопродуктів на їхні земельні ділянки.

Під час перевірки працівники екологічної інспекції виявили пошкодження місцевої території вуглеводнями та нафтою.

Ми побачили, що територія масово забруднена вуглеводнями. Вуглеводні всі вбачаються на поверхні. Ми проводимо обміри площі, а також здійснюється лабораторний контроль. Після чого ми будем нараховувати завдану шкоду державі внаслідок розливу нафтопродуктів, – розповів державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища в Карпатського округу Олег Сидорчук

Як зазначив начальник відділу екологічного контролю земельних ресурсів державної екологічної інспекції Карпатського округ Олег Кульбанський, у Долині розлив нафти навмисне намагаються приховати, зносячи родючий шар ґрунту екскаватором. Про масову шкоду на цій території ніхто не повідомляв.

Долинське НГДУ мало інформує нас, що стаються такі ситуації. Наприклад, у Надвірну часто доводиться виїжджати, а Долина чомусь ігнорує цей факт. Хоча вона зобов’язана інформувати нас про те, що сталася аварія,- зазначив Олег Кульбанський.

За підсумками державної екологічної інспекції Карпатського округу ймовірний розмір шкоди державі становить понад 4 млн гривень.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм