На Городенківщині оновили центр туризму і краєзнавства учнівської молоді. ФОТО

У селі Незвисько Городенківського району відкрили оновлене приміщення районної філії обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

На відкритті був присутній заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей, голова Городенківської районної державної адміністрації Володимир Лавасов, представники духовенства та громада села, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франкіської облдержадміністрації.

В закладі створені якісні умови для розвитку здібностей кожної дитини. Також є всі передумови, щоб даний заклад став для майже трьохсот дітей центром змістовного позашкільного дозвілля і розвитку, – зауважив Євген Фербей.

ДО ТЕМИ: У Франківську відкрили оновлений будинок нічного перебування. ФОТО

На території області діють 58 позашкільних закладів системи освіти, де виховується майже 38 тисяч дітей.

Наше завдання – дати можливість кожній дитині займатися і розвиватися у сучасних і якісних умовах, – наголосив управлінець. – Створити середовище, в якому кожен вчитель зможе передати своїм учням здобуті знання і вміння.

На ремонт Городенківської філії обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді з обласного бюджету спрямовано 850 тисяч гривень.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм