На вулиці Шевченка подружжя художників створюють мурал. ВІДЕО

Античну скульптуру місцеві художники втілюють на стіні культурно-мистецького простору “Апостроф”.

Автори розпису – Юрій Пітчук розповідає, вирішив тут поєднати класичне мистецтво із сучасним, пише Ратуша з посиланням на Канал 402.

Композиція розділена на дві частини: графічну і живописну. Малюнок несе і свій глибокий сенс.

Ліворуч і праворуч буде зображена антична скульптура, а посередині – ідеї, які витають в її голові. Вона має спонукати до саморозвитку, пошуку, нових ідей, рішень. Якщо ви колись вирішували певні проблеми одним стандартним чином, може можна знайти нові рішення і через це наше життя стане більш ефективним і більш корисним. Цим ми зможемо покращити і своє власне життя, і навколишнє середовище, – каже Юрій Пітчук.

ДО ТЕМИ: Гуцулка з виноградом: у Косові будинок прикрасив новий мурал. ФОТО

Мурал на вулиці Шевченка – це один з етапів облаштування культурного простору “Апостроф”.

Такий проєкт активісти розпочали створювати ще минулого року. Тут проводитимуть різні заходи: кіно під відкритим небом і лекції.

Вулиця Шевченка насправді є туристичною і так як наша локація почала працювати, тут дуже багато людей сидять. Ми вирішили, що ця стіна пустує, і треба щось таке, щоб доповнювало красу вулиці Шевченка. Власне тому і вирішили створити такий мурал, щоб вона приваблювала дітей, які тут дуже часто граються, – каже співзасновник молодіжного центру «Параграф» Андрій Шпак.

Закінчити роботу художники обіцяють до наступного тижня.       

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Рогатині створили мурал із зображенням Тараса Шевченка. ФОТО

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм