Правий сектор, КУН і Нацкорпус підтримали Марцінківа на посаду міського голови. ФОТО

Націоналістичні організації Івано-Франківська підтримали чинного очільника міста Руслана Марцінківа на посаду міського голови.

Пресконференція з цієї нагоди відбулася у символічному місці для всіх націоналістів – Центрі патріотичного виховання імені Степана Бандери, пише Ратуша з посиланням на офіційний сайт Руслана Марцінківа.

Серед тих, хто підтримав Марцінківа – Івано-Франківська обласна організація політичної партії “Правий Сектор”, Івано-Франківська обласна організація Конгресу Українських націоналістів та Івано-Франківська обласна організація політичної партії “Національний Корпус”.

Ми неодноразово виступали спільним фронтом заради захисту наших національних інтересів. Ми вважаємо, що ті зміни, які відбулися за 5 років є позитивними. Тому важливо дати шанс Руслану Марцінківу продовжити ті ініціативи, які він за ці 5 років розпочав. І водночас – захистити інтереси мешканців нашого міста та країни в цілому. Адже маємо такий час, коли ворог розриває країну зсередини», – зазначив заступник Івано-Франківського обласної організації Конгресу Українських Націоналістів Ярослав Коретчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На рекламу Марцінківа та депутатів від “Свободи” у ЗМІ з міського бюджету використали 36 млн грн

Керівник Івано-Франківської обласної організації політичної партії “Національний Корпус” Сергій Сивачук зауважив, що націоналісти працюють спільно на благо українського народу та держави. А також хочуть бути впевнені в тому, що Франківськ збереже курс на закріплення українських цінностей тут.

Руслан Марцінків подякував націоналістичним організаціям за підтримку та єдність:

Ми сьогодні показуємо, що націоналісти єдині. Що ми не зраджуємо своїм поглядам – ми боролися і боремося за українську державу. Ми спільно під стінами ВР захищали українську мову.  А тепер нам дуже важливо захистити український Івано-Франківськ. У всіх революціях Франківськ показував приклад. Тепер ми хочемо захистити наші здобутки. Адже місцеве самоврядування зараз – останній бастіон проукраїнських національних сил, які сьогодні працюють. Нас об’єднує ідея, наші герої та ті хлопці, які віддали життя за нашу державу. Ми не можемо їх зрадити.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм