Національними парками Франківщини можна буде подорожувати віртуально

В нашій області йдеться про НПП «Верховинський», НПП «Гуцульщина», НПП «Карпатський».
В нашій області йдеться про НПП «Верховинський», НПП «Гуцульщина», НПП «Карпатський».

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України за підтримки Google Україна оцифровують українські національні парки.

Планують створити колекцію цифрових панорам національних природних парків України, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

Відтепер кожен може здійснити віртуальні подорожі унікальними природними куточками України та в деталях розглянути неповторну природу нашої країни, – йдеться у повідомленні.

За словами міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського, ідеєю проєкту є промоція унікального природного надбання ― національних парків України.

Завдяки якісним оцифровкам нацпарків користувачі Google Карт зможуть переглядати локації та будувати маршрути для своїх майбутніх подорожей. Також проєкт має на меті стимулювання віртуального туризму для маломобільних верств населення, – зазначив Абрамовський.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: У Франківську створять парк культури країн Сходу

Наразі користувачі Інтернету можуть «прогулятися» у шести заповідних об’єктах:

До кінця року запланували оцифрувати 10 національних природних парків в Івано-Франківській, Чернівецькій та інших областях.

Зокрема, в нашій області йдеться про НПП «Верховинський», НПП «Гуцульщина», НПП «Карпатський».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм