“Наснилося між двох світів. Невагомість”: письменниця з Івано-Франківська презентувала свою книгу. ФОТО

Модератором і організатором зустрічі виступив франківський письменник Степан Процюк.
Модератором і організатором зустрічі виступив франківський письменник Степан Процюк.

Сьогодні у Палаці Потоцьких пройшла творча зустріч з франківською письменницею Софією Міколяш, яка взяла за псевдонім ім‘я Міа Д‘Арк. Уродженка Франківська презентувала свою нову книгу “Наснилося між двох світів. Невагомість”.

У Івано-Франківську Софія Миколяш провела дитячі та студентські роки, але протягом останніх 22-х проживає в Чикаго, пише Ратуша.

У США письменниця познайомилась зі Степаном Процюком, який приїхав туди презентувати свою книгу. Саме книга Степана Васильовича й надихнула Міколяш видати свою.

Це був 2018 рік. Через постійні затори в Америці я запізнилась на презентацію: прибігла, забилась в куточок і слухала. В один момент його письмо почало пробирати. Сиділа і усвідомлювала, що зчитую всі ті емоції, – розповідає письменниця.

ДО ТЕМИ: Степан Процюк презентував свою нову книгу

Міколяш тоді придбала декілька книг, прочитала їх і зрозуміла: те, що вона пише – це і є книжка.

“Наснилося між двох світів. Невагомість” – це продукт двох ментальностей, адже я 22 роки прожила на Україні і 22 – в США, – додає Міколяш.

Письменниця запевняє, що абсолютно кожна жінка знайде в новій книзі щось для себе:

Ця книга про табуйовані речі. Наша ментальність така, що люди хочуть говорити тільки про гарне, чисте, високе. Але в житті є різне і про це треба відкрито розмовляти.

Довідка

Софія Міколяш – українсько-американська письменниця. Засновниця та виконавча директорка благодійної організації “Ukrainian Women in Business”. Авторка роману “Наснилося між двох світів. Невагомість”, що отримав відзнаку міжнародної премії “Коронація слова”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Книга франківського письменника Марка Лівіна вийшла польською мовою

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм