Наслідки негоди: на території Івано-Франківської ОТГ підтоплено 250 присадибних ділянок

Також підтоплено 194 га сільськогосподарських угідь, 136 житлових будинків та понад 100 господарських будівель.
Також підтоплено 194 га сільськогосподарських угідь, 136 житлових будинків та понад 100 господарських будівель.

Сьогодні, 25 червня, міський голова Руслан Марцінків відвідав постраждалі від повені села Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади Підлужжя та Підпечери. 

В Підпечерах понад 150 житлових будинки відрізані водою, з них біля – 80 підтоплено, повідомляється на сайті міського голови.

Рятувальники працюють з 5 години ранку. Мешканців села моточовном перевозять до автошляхів. Також доставляють необхідні продукти харчування та питну воду тим, хто цього потребує.

За прогнозами вода на території цих сіл триматиметься ще 2 доби.

«300 родин відрізані від населеного пункту, працюють рятувальники, але ситуація дуже важка. Підпечери та Підлужжя приєдналися до Івано-Франківської громади, тож ми одна родина. Місто допомагатиме, чим зможе, ми готові підставити плече»,- зауважив Руслан Марцінків.

Зазначається, що всього на території Івано-Франківської ОТГ підтоплено 250 присадибних ділянок, 194 га сільськогосподарських угідь, 136 житлових будинків та понад 100 господарських будівель.

Розмито 32,45 км берегів річок Бистриці Надвірнянської та Бистриці Солотвинської (в м. Івано-Франківську, с. Вовчинці, с. Опришівці, с. Черніїв). Пошкоджено 970 м дамб та 3,1 км берегоукріплень. Пошкоджено 11, 4 км автомобільних доріг (10,5 км із них – в Чернієві).

Нагадаємо, найбільше в Івано-Франківську від повені постраждав мікрорайон Пасічна.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм