Нардеп очолив список “Європейської Солідарності” до Івано-Франківської облради

Народний депутат від «Європейської Солідарності» Володимир В’ятрович балотуватиметься до Івано-Франківської обласної ради.

Про це він повідомив під час конференції Івано-Франківської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність», пише Ратуша з посиланням на Курс.

ДО ТЕМИ: Став відомий четвертий претендент на посаду мера Івано-Франківська

«Вже кілька місяців я маю честь очолювати територіальну організацію «Європейської Солідарності» тут, на Прикарпатті. Тому я вирішив очолити список нашої політичної партії до обласної ради. Моє завдання полягає у формуванні монолітної та потужної команди, фракції, за яку буду нести персональну відповідальність. Я роблю це не заради того, щоб зайняти якесь ще одне крісло, а заради впевненості виборців у моїй політичній відповідальності за наш спільний результат», – сказав Володимир В’ятрович.

ДО ТЕМИ: Зеленський перетворив робочий візит на Прикарпаття в агітаційне шоу. ФОТО

Володимир В’ятровича звільнили з посади голови Українського інституту національної пам’яті. Він обіймав цю посаду з 2014 року і запам’ятається, як головний ініціатор декомунізації в країні. 3 грудня 2019 пройшов до парламенту замість нардепа Ірини Луценко за списком «Європейської солідарності».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм