Найкращу динаміку зростання рейтингу до Івано-Франківської обласної ради демонструє партія «За Майбутнє»

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 10-14 вересня серед мешканців Івано-Франківської області показали, що лідерами у рейтингу партій до обласної ради є партії «Свобода» та «За майбутнє», яких готові підтримати 22,0% і 19,2% відповідно (серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором).

Також серед виборців і визначених 14,7% мають намір проголосувати за партію «Батьківщина», 12,3% – партію «Слуга народу», 11,6% – партію «Європейська солідарність». Близько до прохідного бар’єру – Радикальна партія з рейтингом 4,4%. Рейтинг інших політичних сил – нижче 4%. Не визначились із вибором близько чверті опитаних, пише Ратуша.

Найкращу позитивну динаміку рейтингу демонструє партія «За Майбутнє» (лідер партії  Ігор Палиця), яку в області пов’язують з Олександром Шевченком, народним депутатом України 7-го та 8-го скликань.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті партія «ЗА МАЙБУТНЄ» затвердила кандидатів на місцеві вибори

Олександра Шевченка в області асоціюють з управлінням успішним проектом гірськолижного курорту «Буковель» та якісним ремонтом доріг буковелівською дорожньою компанією «ПБС». Екс-нардеп веде надактивну кампанію, що очевидно і дало такий результат.

Не є несподіваним результат ВО «Свобода», оскільки Івано-Франківщина є одним і з опорних регіонів політичної сили.

Третя сходинка рейтингу добре структурованої «Батьківщини» також не стала несподіванкою, як і падіння популярності «Слуг народу».

Певною несподіванкою є лише 5-е місце в рейтингу політсили експрезидента Петра Порошенка «Європейська солідарність».

Аудиторія опитування: мешканці Івано-Франківської  області  від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів (похибка не більше 2,8%). Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face).  Терміни проведення: 10-14 вересня 2020 р.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм