Назарій Тодорів – кандидат на голову Коломийської громади від команди «За майбутнє». ФОТО

У Коломиї представили кандидата на голову територіальної громади. Ним став відомий на Прикарпатті громадський діяч та благодійник Назарій Тодорів.

Він переконаний, що Коломия повинна стати ще комфортнішою для життя, а для цього потрібно зробити великий крок вперед, пише Ратуша.

Чому я вирішив доєднатися до цієї команди? Моя історія побудована на словах Любомира Гузара, що політика – це найвища проява допомоги людям. Коли не стало мого друга Андрія Коника моє життя кардинально помінялось. В той момент я зрозумів, що завтрашнього дня може не настати. І навіть в молодому віці. Тоді я пообіцяв собі, що кожен день присвячуватиму допомозі людям. Як ви знаєте, один в полі не воїн. Тож саме з командою «За майбутнє» я хочу будувати нове, добре, комфортне майбутнє нашого міста, – підкреслив Назарій Тодорів.

ДО ТЕМИ: В Коломиї представили кандидатів партії “За Майбутнє”. ФОТО

За його словами, роботи у Коломиї чимало. Насамперед потрібно зробити дороги, покращити інфраструктуру та викорінити корупцію.

Настав той момент коли потрібно рухатися ще більшими кроками. Тому я прийняв рішення висувати свою кандидатуру на посаду голови Коломийської ТГ. Настав той момент, коли ми не шукаємо ні нових облич, ні старих. У нашій команді є професіонали, успішні люди, які показали, що можна дійсно працювати на благо громади на тому місці де вони є. Впевнений, що за наступні п’ять років спільно з командою «За майбутнє» ми зробимо наше місто ще кращим для життя, – наголосив кандидат на голову Коломийської територіальної громади.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм