Вимагаємо скасування “червоної зони”: франківські депутати прийняли звернення до Шмигаля і Степанова

Депутати міської ради Івано-Франківська підготували звернення до голови облдержадміністрації Віталія Федоріва, міністра МОЗ Максима Степанова та до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля про скасування у місті “червоної зони”.

Пор це повідомив під час позачергової сесії Івано-Франківської міської ради депутат Сергій Палійчук, пише Ратуша.

Хочемо повідомити центральну владу, що Івано-Франківськ не отримав коштів з державного бюджету на подолання кризи, завданої попередніми карантинними обмеженнями. Це спричинило економічну кризу для мешканців ОТГ. Ми, депутати Івано-Франківської міської ради, просимо в найкоротший термін скасувати рішення про віднесення міста до “червоної зони”, – зазначив Палійчук.

ДО ТЕМИ: Через “червону зону” франківські депутати зібрались на позачергову сесію. ФОТО

Міська влада також підготує позовну заяву до Міністерства через те, що рішення про віднесення Франківська до червоного рівня епідеміологічної небезпеки порушує одразу декілька статей.

В лікарнях нашого міста кожен третій хворий на коронавірус не є жителем міста. А в Міністерстві беруть до уваги всіх хворих, а не тільки з Франківська, як було б правильніше. Проблема є і її треба вирішувати. Дізнаватися, що ми у червоній зоні з вечірніх новин – не нормально, – додав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

ДО ТЕМИ: Івано-Франківськ подасть до суду на Кабмін через “червону” зону

Паралельно під стінами адмінбудинку проходить акція протесту – сотні франківців вимагають відмінити “червону зону”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм