Місто викупило будинок, який стояв на заваді з’єднання двох бульварів

Мер привітав франківців з цією перемогою.
Мер привітав франківців з цією перемогою.

Влада Івано-Франківська викупила будинок на вулиці Сонячна, 51а.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Ратуша.

Підписав договір купівлі продажу тої хати, яка не дозволяла нам зробити чотири полоси між Північним і Південним бульваром. Всіх франківців вітаю з цією невеличкою перемогою. Сподіваюсь, підрядна організація зробить все, аби цього року машини поїхали по бульварах. Надіюсь, найближчі 2-3 місяці транспорт повністю поїде з Північного на Південний бульвар.

ДО ТЕМИ: Як проходить будівництво нового моста на Пасічну. ФОТО

Ця магістраль довжиною близько 400 метрів і шириною трисмугової проїзної частини в 15 метрів була запланована генпланом, як остання ланка на сполученні головних франківських вулиць — Галицької та Гетьмана Мазепи з оминанням центру міста. Вона має забезпечити інтенсивність руху 700-1000 одиниць автотранспорту за годину однією смугою і, таким чином, розвантажить транспортні потоки в середмісті.

Нагадаємо, про з’єднання Північного і Південного бульварів в Івано-Франківську говорять вже роками. Магістраль “Північ-Південь”, що запланована генпланом повинна стати останньою ланкою на шляху сполучення головних вулиць Галицької та Гетьмана Мазепи, оминаючи центр міста. Однак тоді на заваді планам стали “п’яний базар”, автостоянка військової частини та будинки які розташовуються в межах майбутньої дороги.

Сам проєкт сполучення Південного і Північного бульварів був розроблений ще у 2006 році НДІ “Проектреконструкція”. Натомість тільки на початку квітня 2018 року управління капітального будівництва МВК провело тендер на будівництво дороги, перемогу в якому здобув ТзОВ “Івано-ФранківськАвтоДор” з сумою 9 мільйонів 978 тисяч 278 гривень.

До сьогодні єдиним «каменем спотикання» був будинок на вулиці Сонячна 51, А. Він невеликий – два поверхи на дві квартири. Одну з них місто викупило ще у 2018-му році, а щодо іншої другий рік тягнулась судова справа.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм