“Діти мають ходити до школи”: у МОН розробляють комбіновану форму навчання

Наразі у міністерстві розробляють запасні варіанти.
Наразі у міністерстві розробляють запасні варіанти.

Виконувач обов’язків міністра освіти Сергій Шкарлет розповів про можливу змішану форму навчання для школярів з 1 вересня.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на  інтерв’ю очільника Міносвіти виданню LB.ua.

На думку Шкарлета, діти мають ходити до школи, але якщо епідемічна ситуація в країні погіршуватиметься, то частково все одно доведеться навчатися дистанційно.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: Регіонал, корупціонер, плагіатор: у Франківську студенти виступили проти нового міністра освіти. ФОТО

Наразі у міністерстві розробляють запасні варіанти, зокрема, розмірковують над ймовірною змішаною формою відвідування школи – частково онлайн.

Також розглядають варіант навчання у дві зміни.

“Я не уявляю собі, яким чином діти можуть піти дистанційно в перший клас. Можливо, якщо ситуація буде загострюватися, то буде знов дистанційний режим. Але першокласники повинні відчути всю соціалізацію в школі.

Ми розробляємо запасні варіанти. Можливо, буде змішана форма відвідування школи – частково офлайн, частково онлайн. Можливо, будуть діти по змінах ходити. Потрібно напрацювати матеріали не лише безпечності санітарних умов, а ще й умов навчання для того, щоб діти отримували соціалізацію

Я спілкувався за цей час з величезною кількістю батьків, які наполегливо звертають увагу на те, що дистанційна освіта – це не зовсім освіта. Якщо в родині один монітор і три дитини, у яких одночасно уроки, то як бути? Крім того, діти, якщо це молодша шкода, потребують догляду. А батькам потрібно працювати. Звісно, батьки повинні сидіти з дитиною, але їм треба ще заробляти на життя. Це є величезна соціальна проблема. Якщо в нас буде тільки дистанційне навчання – буде соціальне сирітство”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм