Міжнародний Гуцульський фестиваль перенесли на 2021 рік

Пандемія COVID-19 внесла свої корективи і у фестивальне життя Косівщини. Міжнародний Гуцульський фестиваль перенесли на 2021 рік

Про це повідомили в пресслужбі Косівської РДА.

Під керівництвом голови громадської організації Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» Дмитра Стефлюка обговорили перспективи розвитку музейної справи на Гуцульщині, про стан видавництва журналу «Гуцульщина», про відзначення 30-річчя створення товариства «Гуцульщина» в Україні, зокрема й про перенесення XXVII Міжнародного Гуцульського фестивалю, що мав відбутися восени.

Учасники засідання одноголосно визначили перенести XXVII Міжнародний Гуцульський фестиваль на 2021 рік, хоча нової дати проведення поки що не затвердили.

В своєму вступному слові Дмитро Петрович Стефлюк  зазначив, що наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 25 червня Міжнародному Гуцульському фестивалю призначено статус – державного.

Це говорить про те, що для фінансового забезпечення даного фестивалю будуть залучені кошти не лише з місцевих бюджетів, а й державного.

«Це заслуга не однієї людини, це заслуга нас всіх присутніх у цьому залі, це була нелегк а справа і копітка праця, але ми це зробили спільними силами» – зазначив Дмитро Стефлюк.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм