Міграційники затримали у Франківську трьох нелегалів

В Івано-Франківську міграційники виявили трьох іноземців, які перебували в Україні незаконно та зобов’язали їх покинути територію країни.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Міграційну службу Івано-Франківської області.

Працівники міграційної служби винесли постанову та склали протокол про притягнення до адміністративної відповідальності двох громадян Азербайджанської Республіки та громадянина Республіки Судан.

За порушення міграційного законодавства України 35-річний та 33-річний азербайджанці, а так само 28-річний суданець сплатили адміністративний штраф і підлягають примусовому поверненню у країни походження, – йдеться у повідомленні.

Кожного з цих іноземців виявили в обласному центрі. Встановили, що двоє громадян Азербайджану легально прибули в Україну у 2019 році, однак після закінчення дозволеного терміну перебування не виїхали за межі країни. Тепер змушені це зробити у примусовому порядку.

ДО ТЕМИ: За минулий рік прикарпатські міграційники затримали понад 160 нелегалів

Натомість суданець свого часу прибув до Івано-Франківська здобувати вищу освіту в одному з вишів Прикарпаття, але 2 роки тому був відрахований за систематичне невідвідування занять. Потім цей іноземець звертався до української влади із заявою про визнання його біженцем, однак отримав відмову у наданні такого статусу, в тому числі за рішенням суду.

Не є таємницею, що певна частина іноземців, користуючись ситуацією, яка склалася внаслідок пандемії, свідомо не дотримуються вимог чинного законодавства України та міжнародних угод і перебувають на території країни незаконно.

Працівники міграційної служби ретельно виконують свою роботу, пов’язану із виявленням порушників міграційного законодавства і сподіваються на сприяння населення у цих заходах. Будь-яка інформація, в тому числі на анонімних умовах, є предметом неупередженої перевірки щодо законності перебування іноземних громадян на території України, – йдеться у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм