«Музей зброї»: як виглядатиме інтерактивний проєкт у палаці Потоцьких. ФОТО

В Івано-Франківську відбулася презентація візії Музею зброї, яку представила очільниця проєктно-вишукувального відділу КП ПІК «Палац» Лариса Поліщук.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Палацу Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац», пише Ратуша.

Під час реалізації проєкту будуть проведені роботи з облаштування музею зброї в одному з приміщень корпусу Ж на території Палацу Потоцьких. Музей буде інтерактивний, цифровий, наповнений спеціально розробленим програмним забезпеченням, засобами відтворення і сенсорними пристроями, – йдеться у повідомленні.

Приміщення будівлі будуть розплановані під музейно-виставкову функцію з необхідними додатковими приміщеннями обслуговування (вхідна зона, рецепція з адміністрацією, гардероб, санвузли, універсальний експозиційний простір).

ДО ТЕМИ: Реставрацію частини палацу Потоцьких перенесли на невизначений термін. ДОКУМЕНТ

Концепція музею передбачає облаштування кожної інформаційної зони приміщень сучасною презентаційною технікою: у вхідній зоні будинку – сенсорна панель, проекційні відео; у зоні перед входом до основного музейного приміщення – інтерактивний віртуальний промоутер-гід, інтерактивне проекційне відео; у головній залі – мультимедійні вітрини, інтерактивна сенсорна панель, динамічні зображення, панорамні медіа.

На вході в музейний простір буде облаштовано пандус, для безбар’єрного доступу маломобільних груп населення. Також буде завершено реставрацію автентичних вхідних дверей.

Крім музейно-виставкової функції, приміщення планується використовувати для різнопланових клубних та пізнавальних зустрічей з тематикою, що відповідає музейній, – додали організатори.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм