«Музей зброї»: у Палаці Потоцьких завершують розробку інтерактивного проєкту. ФОТО

В Івано-Франківську деталізується напрацьована концепція «Музею зброї», який буде облаштовано в одному з приміщень корпусу Ж на території Палацу Потоцьких.

Музей буде інтерактивний, цифровий, наповнений спеціально розробленим програмним забезпеченням, засобами відтворення і сенсорними пристроями, пише Ратуша з посиланням на Простір Інноваційних Креацій «Палац».

З цією метою відбуваються зустрічі зі стейкхолдерами – представниками громади міста, яким не байдужа інтерпретація об’єктів культурної спадщини, історичних пам’яток міста та фахівцями в окремих, вузько спеціалізованих напрямках.

ДО ТЕМИ: Франківськ виграв грант на реставрацію Палацу Потоцьких

12 лютого чергова зустріч із зацікавленими сторонами відбулася у конференц-залі Promprylad.renovation. Науковці, історики, культурологи, реставратори, архітектори, представники влади та громадськості активно дискутували над деталями майбутнього музею. Такі зустрічі передують публічній презентації концепції.

Станом на зараз завершується розробка проєкту реставрації з пристосуванням корпусу Ж Комплексу палацу Потоцьких для подальшого отримання відповідних дозволів та розпочато роботу з формування сценарію експозиції та деталізація її наповнення. Дякуємо за участь у зустрічі та згоду на співпрацю з підготовки матеріалів Сергію Адамовичу, Івану Бондарєву, Валерію Твердохлібу, Ігорю та Андрію Менівим, Андрію Навельському та багатьом іншим, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Музей зброї в м. Івано-Франківськ створюється в рамках проєкту «Назад до наших спільних коренів» (ROOTS, 2SOFT/2.1/133), що впроваджується в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020 за співфінансування Європейського Союзу. Відповідальними партнерами за реалізацію заходів проєкту в м. Івано-Франківськ є Департамент економічного розвитку, екології та енергозбереження, а також Центр муніципального та регіонального розвитку – Ресурсний центр.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм