Мостовий про поразку від Вереса: Робили помилки, будемо їх розбирати

Після “західноукраїнського дербі” у 3-му турі Першої ліги, в якому “Верес” здобув перемогу з рахунком 3:0, своїми враженнями від гри поділився наставник “Прикарпаття” Руслан Мостовий.

Сьогодні ми програли. Мусимо з гідністю це прийняти. Можливо, ми ще не готові в одному темпі провести на полі усі 90 хвилин. Але якщо раніше ми сильніше грали у першому таймі, то сьогодні ми перший тайм фактично провалили. Робили помилки, будемо їх розбирати. Цілком програли перший тайм, що і визначило підсумковий результат, – каже Мостовий.

Щодо вилучення Мелінишина, то на думку наставника Прикрапаття, швидше за все, почав нервувати арбітр.

Там була певна провокація. Хоча, я знаю, що такі моменти не прикрашають футбол. Ми розберемо цей епізод. Не дозволяємо нашим гравцям робити таких речей.