Мостовий про перші тижні роботи в “Прикарпатті”: Результат не за горами, треба трохи потерпіти. ВІДЕО

Головний тренер івано-франківського “Прикарпаття” Руслан Мостовий поділився своїми думками і планами за неповний місяць роботи у Команді рідного краю.

Напередодні кубкового матчу з ковалівським “Колосом” у рамках 1/16 фіналу з наставником поспілкувалася журналістка ОТБ “Галичина” Ольга Нестерук.

Ми прийшли сюди зробити якусь реорганізацію, каже наставник Прикарпаття. – В першу чергу в клубі, а потім і у формуванні світогляду футболістів – що таке футбол. Ми прекрасно розуміємо, які поставлені задачі на сезон керівництвом. Але наразі маємо певні реалії.

ДО ТЕМИ: Матч “Прикарпаття” — “Колос”: скільки коштуватимуть квитки і де купити

За словами Мостового, прийшовши до команди, він зіткнувся з проблемою побудови самої гри.

Сказати, що футболісти її не розуміють – буде неправильно. Бо вони хочуть прогресувати. Футболісти у нас зібрані кваліфіковані, вони мають запал і готові до нових випробувань та завдань, які ставляться перед ними. Але очікувати результату вже й одразу не слід. Результат буде не за горами, але потрібно потерпіти. Ми знаємо, який вимогливий франківський глядач, – розповідає Руслан Мостовий.

Наразі команда тренується в режимі дворазових тренувань. Приділяють увагу і теоретичним заняттям.

ДО ТЕМИ: Квитки на матч «Прикарпаття» – «Колос» вже у продажу

У нас є свій процес, своє бачення. Хлопці його прийняли і ми ним будем рухатись, – говорить наставник Прикарпаття. – У нас все відбувається у правильному напрямку. Йде становлення команди.

ДО ТЕМИ: Перша ліга: арбітр і VAR не завадили Прикарпаттю заробити перше очко в сезоні

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм