Актор франківського драмтеатру зіграв у серіалі телеканалу СТБ “І будуть люди”. ФОТО

Віталій Ажнов зіграє селянина з великими амбіціями та жагою до влади.
Віталій Ажнов зіграє селянина з великими амбіціями та жагою до влади.

Актор Національного театру імені Івана Франка Віталій Ажнов у серіалі зіграє Володьку Твердохліба — звичайного селянина, неграмотного, проте з великими амбіціями і жагою до влади. 

В основу сценарію покладено однойменний роман українського письменника ХХ століття Анатолія Дімарова. Події роману охоплюють 30-річний період: з 1901 по 1932 роки минулого століття, пише Ратуша з посиланням на Вікна.

У серіалі описуються звичайні люди, які проживають етапи ХХ століття: Першу світову війну, революцію, прихід радянської влади. Серіал складатиметься з 12-ти епізодів.

Актор поділився, що у результаті персонаж вийшов трагікомічним, адже певною мірою став заручником обставин, тієї історії і того часу. Проте, як зауважив Віталій Ажнов, внутрішній «черв’ячок» його переміг.

Також зізнався, що кінопроцес — один із найдивовижніших, з яким йому доводилося зустрічатися:

«Були дуже круті і талановиті партнери, з якими було приємно працювати. Щодо серіалу, то, на мою думку, це буде дуже крутий серіал, який потрібен кожному з нас. Адже в ньому є все, що може зацікавити глядача: переплетені людські долі, історія та кохання».

Прем’єра серіалу відбудеться цієї осені на телеканалі «СТБ». 

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм