МОЗ: Івано-Франківщина готова до послаблення карантину

Вісім областей України досі залишаються не готовими до послаблення карантину.

Про це повідомили на сайті Міністерства охорони здоров’я України, інформує Ратуша.

До списку увійшли: Волинська, Донецька, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська, Харківська та Чернігівська області.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті невелике весілля закінчилось спалахом коронавірусу

Прикарпаття, станом на 10 липня, відповідає визначеним Міністерством охорони критеріям.

Згідно з даними МОЗ, в області завантаженість ліжок хворими на коронавірус складає 25,41%.

Статистика МОЗ на 10 липня

Нагадаємо, показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 застосовується у разі реєстрації більш як восьми випадків на 100 000 населення сумарно за останні сім днів.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті за добу зафіксували 58 випадків COVID-19, одна людина померла

Посилення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається за поданням головного державного санітарного лікаря регіону, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак для посилення протиепідемічних заходів відповідно до відомостей, опублікованих на офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я.

У разі відповідності епідемічної ситуації в регіоні ознакам для посилення протиепідемічних заходів протягом трьох днів поспіль регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій збирається позачергово та приймає рішення про посилення протиепідемічних заходів з урахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні. Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в регіоні зі значним поширенням COVID-19 кожних три дні аналізує епідемічну ситуацію в регіоні, розглядає питання посилення протиепідемічних заходів.

Рішення про посилення протиепідемічних заходів можуть скасувати не раніше ніж через сім днів з дня його прийняття з урахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм