Мобільні пости і поверхневий огляд: Нацполіція посилює заходи безпеки на Прикарпатті

Правоохоронці патрулюють вулиці населених пунктів, територію автостанцій і залізничних вокзалів.
Правоохоронці патрулюють вулиці населених пунктів, територію автостанцій і залізничних вокзалів.

Задля забезпечення безпеки громадян керівництво Національної поліції України прийняло рішення про посилення заходів із забезпечення публічної безпеки та порядку на території Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Заходи здійснюються з метою своєчасного реагування на криміногенну ситуацію, недопущення дестабілізації оперативної обстановки, а також для виконання завдань із запобігання терористичним проявам, інформують у МВС, інформує Ратуша.

Для цього у центральних частинах обласних центрів та в громадських місцях, де може перебувати значна кількість громадян вказаних регіонів, забезпечено несення служби поліцейськими нарядами. До їхнього складу також увійшли військовослужбовці Національної гвардії України.

Правоохоронці патрулюють вулиці населених пунктів, територію автостанцій і залізничних вокзалів. Окрім того, на в’їздах та виїздах з обласних центрів виставлено мобільні пости.

Поліцейські здійснюють такі превентивні заходи, як перевірка документів у підозрілих осіб та проведення поверхневого огляду, перевірка з метою виявлення вибухових пристроїв тих транспортних засобів, які за зовнішніми ознаками не використовуються власниками тривалий час.

ДО ТЕМИ: Луцького терориста затримали: фото та відео штурму

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм