“Ми хочемо працювати”: у Франківську люди вийшли протестувати проти “червоної” зони. ФОТО/ВІДЕО

Кілька сотень людей прийшли під стіни Івано-Франківської ОДА мітингувати проти повернення суворого карантину – позаяк обласний центр зарахували до “червоної” зони.

А це означає, зокрема, закриття дитсадків, закладів громадського харчування та зупинку транспорту, пише Ратуша.

Люди цим обурені і вимагають скасувати обмеження.

В Івано-Франківську люди протестують проти червоної зони карантину

Опубліковано Ратуша Понеділок, 31 серпня 2020 р.

Сьогодні наші лікарні приймають хворих не тільки з нашої області, але навіть з Тернопільської і Закарпатської. Це рішення обмежує права франківців, це неконституційно і не прийнятно. Потрібно зробити все, щоб в законний спосіб відмінити дане рішення, – звернувся до протестувальників міський голова Руслан Марцінків, – Рішення Конституційного суду дає нам всі підстави це зробити. Нам потрібно вчити дітей і заробляти копійку, щоби прогодувати свої сім’ї.

Також міський очільник закликав правоохоронні органи не вчиняти ніяких каральних дій щодо підприємців міста, котрі будуть законно працювати.

Це просто залякування. Вони хочуть нас добити остаточно. Я не знаю, чим вони думають, – каже підприємець Сергій.

Зараз ми на сесії приймемо звернення до Кабінету Міністрів і до Степанова особисто про відміну цього незаконного рішення. І особисто депутатським корпусом зберемося і поїдемо до Києва, щоб його вручити Міністру, – розповів депутат міської ради Віталій Мерінов.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм