Ми можемо вимагати в уряду послаблення карантинних заходів: мер Коломиї опублікував звернення до мешканців. ВІДЕО

Міський голова Коломиї Ігор Слюзар записав відеозвернення до мешканців про свою позицію щодо “червоної зони” карантину у місті.

Відповідне відео очільник міста опублікував на свої Facebook-сторінці, пише Ратуша.

Шановні коломияни, хотів би звернутися до вас не як міський голова, а як мешканець Коломиї. Чи законно уряд ввів “червону зону” карантину в місті Коломия? Законно. Захворюваність росте дуже стрімко. Хвала і честь нашим лікарям, як первинної ланки, так і вторинної, що вони справляються з ситуацією, – зазначив Слюзар.

Проте, за його словами, такі карантинні заходи він вважає надмірними:

Я не бачу, яку шкоду може принести маленька крамничка, куди відвідувачі заходять по одному-два чоловіка за годину. Я не розумію, яку шкоду може принести, літній майданчик, кав`ярні. Чому спецтранспорт має перевозити пасажирів в кількості сидячих місць, а громадський транспорт не може.

За минулий тиждень під стінами Ратуші було п’ять мітингів. І проведення мітингів показує, додав мер Коломиї, що громада є здорова і активна, та готова відстоювати свої права.

ДО ТЕМИ: У Коломиї підприємці мітингують проти карантинних обмежень. ФОТО/ВІДЕО

Борімося! Ми справді можемо вимагати в уряду послаблення карантинних заходів в “червоній зоні”. Можем змінити ситуацію і дати можливість вижити коломиянам в цей важкий період. Ми навчилися працювати в карантинних умовах. Шість місяців карантину нам показали, що несе загрозу захворювання. Тримаймося! Борімося! Я з вами, – заявив міський голова.

Моя позиція

Опубліковано Слюзар Ігор Неділя, 30 серпня 2020 р.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм