“Ми всі відповідальні”: голова ОДА закликав прикарпатців дотримуватися правил карантину

В останні тижні тенденції захворюваності на COVID-19 не дають можливості сподіватися на поліпшення ситуації.

Про це у своєму зверненні до прикарпатців заявив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів, пише Ратуша.

Хвороба не відступає, велика частина області перебуває у «червоній зоні», і ми не маємо можливості послабити карантинні обмеження. Не додає оптимізму й те, що з приходом осені збільшується кількість сезонних застудних захворювань. На цьому фоні загальний настрій безпечності у краян викликає не просто занепокоєння, а становить реальну небезпеку, – йдеться у зверненні.

ДО ТЕМИ:З 1 вересня у Франківську не працюватимуть школи й дитсадки

За словами очільника області, зупинити поширення коронавірусної інфекції можна тільки змінивши своє ставлення до ситуації, що склалася.

Наразі усі ми відповідальні за те, як найближчими тижнями розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах області. Закликаю вас не ігнорувати правил безпеки, дотримуватися правил карантину, використовувати засоби індивідуального захисту та дезінфекції, дотримуватися соціальної дистанції, вчасно звертатися до лікаря та, за потреби, телефонувати на «гарячу» лінію. Адже вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Тому маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози. Закликаю кожного з вас неухильно дотримуватися усіх загальнодержавних рекомендацій. Від цього залежить життя та здоров’я ваших рідних та близьких.

Нагадаємо, за минулу добу на COVID-19 захворів ще 161 прикарпатець.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм