Михайло Якимчук: Дороги важливі для кожної громади, в тому числі на Калущині. ФОТО

Найбільша проблема ОТГ на Калущині – погані дороги.

Про це в ефірі програми «Новий погляд» на ТРК РАІ розповів депутат обласної ради, представник команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Михайло Якимчук, пише Ратуша.

Дороги – це дуже важливо для кожної громади. Щоб дороги служили, їх у першу чергу потрібно якісно робити, за сучасними технологіями, з гарантією, – переконаний Якимчук. – А ще має бути правильне їх утримання. Щоб шляхи служити десятиліттями, їх потрібно доглядати. Натомість, наші дороги руйнує великогабаритна техніка. І за цим ніхто не слідкує.

ДО ТЕМИ: Команда “ЗА МАЙБУТНЄ» презентувала масштабний проєкт “Витягнемо дітей зі смартфонів”

За словами Михайла Якимчука, на прикарпатських дорогах повинен бути тотальний ваговий контроль.

В цьому допоможе встановлення на дорогах інтегрованих ваг. Вони не потребують людського фактору – кожен автомобіль, який проїжджає, автоматично зважується. Хто порушив – платить штраф, великий штраф. Після цього бажання руйнувати дороги зникне повністю.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті партія «ЗА МАЙБУТНЄ» затвердила кандидатів на місцеві вибори

Також, на переконання представника команди «ЗА МАЙБУТНЄ», центральна влада повинна більше коштів залишати на місцях. Це, в свою чергу, дасть змогу утримувати і дорожню інфраструктуру.

Держава, якщо хоче допомогти громаді, вона має розуміти її проблеми. Дайте гроші людям на місця, керівникам ОТГ. А давши повноваження, але не давши грошей, керівники ОТГ не може нічого зробити. У нас є багато громад в Івано-Франківській області, яким не вистачає навіть на заробітну плату.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм