Михайло Ноняк закликав владу запровадити для українців безкоштовне тестування на COVID-19

Кандидат у депутати по 87 виборчому окрузі Михайло Ноняк, який наразі хворіє COVID-19, звернувся до Прем’єр-міністра України, Міністра охорони здоров’я та обласної влади Івано-Франківщини із закликом запровадити безкоштовне тестування населення.

Своє звернення Михайло Ноняк опублікував на Facebook-сторінці, пише Ратуша.

У ситуації, яка склалася, потрібно запровадити безкоштовне тестування населення, щоб локалізувати вогнище небезпеки. Адже багато людей переносять недугу безсимптомно, будучи вкрай небезпечними для оточуючих в цей період, – написав кандидат у депутати.

Михайло Ноняк додав, що дозволити собі зробити тестування, вартістю 800-1000 гривень, може не кожен.

Зрештою, нічого лукавити, пандемія виснажила людей і фінансово. Багато хто, навіть маючи симптоми хвороби, не поспішає тестуватись, бо 800-1000 гривень, які потрібно сплатити за цю процедуру, для багатьох сьогодні є чималою сумою. Тож, саме масове безкоштовне тестування є тим правильним першим кроком, який повинна зробити ВІДПОВІДАЛЬНА ВЛАДА у ситуації, яка склалася в області.

ДО ТЕМИ: Михайло Ноняк: Закликаю приїжджих кандидатів не наражати моїх земляків на небезпеку

Депутат вкотре наполіг на закритті курорту “Буковель”:

У нашій області, беззаперечно, найбільш проблемним є курорт «Буковель». Я дивуюся як ще він не попросив автономії в України. Там же давно діють свої неписані закони. Знаєте, що кажуть мої київські знайомі у телефонній розмові після того, як останнім часом поповзла вгору кількість інфікованих у статистиці МОЗу: «Та нічого дивного: усі ж повернулися з «Буковелю». Панове можновладці, кому Ви служите: народу України чи олігархам, котрі навіть не намагаються прикривати свого презирства до цієї держави, цього народу.

ДО ТЕМИ: Жоден мандат депутата ВР не вартує людського життя: Михайло Ноняк про агітацію під час карантину

Наостанок, Михайло Ноняк зазначив, що потрібно прописати чіткий перелік застережень щодо проведення агітаційної кампанії в окрузі.

Найкращим виходом із ситуації було б все-таки знайти можливість відтермінувати ці вибори і провести їх належнм чином.Не можна розглядати людей виключно в якості засобу для досягнення власних цілей. Зараз, як ніколи раніше, проявилася справжня сутність тих, кому байдуже, якою ціною отримати мандат, бо байдужі їм ті люди, той край. Чому деякі кандидати готові наражати виборців на небезпеку, щоб отримати омріяний місце в парламенті? Бо не планують щонайменше найближчих кілька років цих людей бачити, дивитись їм в очі. Це не просто не порядно. Це підло. Чому пишу це? Бо, як законослухняний громадянин, все ще сподіваюся, що здоровий глузд переможе у людей, які сьогодні мають обов’язок керувати цією державою, цим краєм, і ми, нарешті, зможемо побачити у вирішенні цієї проблеми державницьку позицію як центральної, так і місцевої влади.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм