Митрополит Епіфаній на Прикарпатті: Ми не повинні забувати, що хвороба повністю не відійшла. ВІДЕО

Митрополит Єпіфаній закликає виходити з карантину мудро, правильно і виважено.
Митрополит Єпіфаній закликає виходити з карантину мудро, правильно і виважено.

Зранку, 20 липня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній в Івано-Франківську зустрівся з керівництвом області й міста та дав брифінг для ЗМІ.

Під час спілкування з журналістами глава Православної Церкви України розповів про своє дводенне перебування на Прикарпатті, повідомляє Ратуша.

Протягом двох днів Митрополит перебуває з архіпастирським візитом на Франківщині. Спочатку відвідав село Одаї, бо 18 липня увійшло в історію, як чорний вівторок, коли відбувся похорон патріарха Володимира, настоятеля, який відбудував там цілий комплекс.

У неділю відбулося богослужіння у селі Шешори, де зібралося багато людей для спільної молитви.

Багато людей молилися, щоб господь дав нам сили пройти випробування небезпечною хворобою коронавірусом і допоміг тим, хто постраждав від повені. Народ прагне єдності у молитві, – відзначив Митрополит Єпіфаній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Благодійний фонд “Карітас Івано-Франківськ” розпочав новий проєкт. ВІДЕО

Як зазначив священнослужитель, з того стану, в якому ми опинилися протягом майже пів року, потрібно виходити мудро, правильно і виважено.

Ми не повинні забувати, що хвороба повністю не відійшла. Це наш невидимий ворог. Маємо одного ворога на сході України, де триває неоголошена війна. І маємо другого підступного ворога, через якого наше суспільство поділене. Одні вважають, що хвороба існує, інші в неї не вірять. Але ми крок за кроком вийдемо з цього стану», – сказав Митрополит Епіфаній.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм