Минулого року за сприяння служби зайнятості 36 безробітних прикарпатців стали підприємцями

У базі даних Івано-Франківської обласної служби зайнятості у 2020 році налічувалось 27,6 тис. вакансій.

Кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями обласного центру та Івано-Франківським міським центром зайнятості, становила 7,5 тисячі, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу центру.

Протягом минулого року статус безробітного мали 36,6 тис. осіб. За сприяння служби зайнятості працевлаштували 25,4 тис. осіб, серед них на нові робочі місця – 603 безробітних осіб, а 36 безробітних стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи. 4,9 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті зареєстровано майже 13 тисяч безробітних

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців за сприяння служби зайнятості 5,6 тис. безробітних осіб проходили професійне навчання. Ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці торік отримали 15 осіб, – йдеться у повідомленні.

У 2020 році 58,2 тис. осіб охоплені профорієнтаційними послугами, з яких 35,8 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного, 6,6 тис. осіб навчаються у навчальних закладах різних типів. Станом на 1 січня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 13 тис. осіб.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм