Микола Палійчук: Прикарпаття має величезний потенціал для розвитку

Кожен район Івано-Франківщини є по-своєму унікальним. Відтак, їх потрібно розвивати, залежно від їхньої специфіки.

Про це в ефірі ток-шоу «Позиція Галичини» на ОТБ «Галичина» заявив представник команди «За Майбутнє», депутат Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук, пише Ратуша.

«Наша область велика і різна. У нас є родючі землі Городенківщини, Снятинщини, Коломиї, Рогатинщини та Галицького району. Але поряд з тим є частина Долини, Рожнятів, Косів, Верховина, Яремче, де впевнено розвивається туризм. Також на Прикарпатті є законсервовані з 50-60-х років свердловини, де на поверхню просочується частина сирої нафти. Технології, які були у 50-х не дозволяли її видобувати, але зараз вони є, тож можна невеличкому малому бізнесу дати їх у розробку. Це дасть можливість отримувати рентну плату, податок і створити нові робочі місця», – підкреслив Палійчук.

ДО ТЕМИ: Команда «За майбутнє» готова відстоювати інтереси громади Калуша.ФОТО

На його думку, малим підприємцям потрібно дати більше можливостей для розвитку їхнього бізнесу, встановивши мінімальні податки.

«Буковель зробив величезний поштовх у розвитку туризму, але, на мій погляд, це приблизно 5% потенціалу нашого краю щодо розвитку туризму. Є куди розвиватися. Великі перспективи є в деревообробці, але для цього потрібно створити відповідні умови, – переконаний представник команди «За майбутнє». – А саме: пакет документів по деревообробці, повна заборона вивозу лісу-кругляка та пиломатеріалів за межі області, пільгові можливості для будівництва заводів для повної глибинної переробки деревини».

Також, за його словами, великий потенціал має сільське господарство та ІТ-сфера.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм