Микола Палійчук: Адміністрація, як при Порошенку, так і при Зеленському – це філіали їхніх партій

Депутати останнього скликання Івано-Франківської обласної ради показали чітку та злагоджену роботу. Втім, чи задоволені такою роботою мешканці стане відомо вже на місцевих виборах, 25 жовтня. Адже, ті партії і депутати, які працювали добре – отримають голоси і отримають мандати. Ті, які працювали погано – не стануть депутатами.

Таку думку в ефірі ток-шоу «Сила слова» та ТРК «РАІ» висловив, депутат обласної ради, представник команди «За майбутнє» Микола Палійчук.

«Що стосується роботи ради. Я б також розмежував – представницький орган і рада по тим повноваженням, що вона має – працювала добре. Вона чітко виконувала свої повноваження, при потребі оперативно збиралася. Наша бюджетна комісія засідала понад 120 разів і було таке, що за дві-три години збиралися, якщо було терміново, щоб пішло фінансування. На початку було створено коаліцію – Свобода, Батьківщина. Я дякую партнерам за співпрацю. Протягом п’яти років всі зобов’язання були виконані. Після формування коаліції долучилися й інші фракції. Працювали злагоджено. Сесії проводили так – були політичні питання і дебати, але в основному того самого дня закінчували з конструктивом. Я думаю – 95% рішень приймалося більшістю голосів», – зауважив Микола Палійчук.

ДО ТЕМИ: Скасування ЗНО з літератури несе пряму загрозу освітній реформі, – Микола Палійчук

За його словами, що стосується програм з розподілу коштів, то не було квот, а ділилось кожному депутату. Чи він в опозиції, чи в коаліції.

«Коли формували бюджет, всі департаменти приходили і захищали. Чи давали достатньо? Ні, не було більше чим достатньо. Культуру мало фінансували? Та подивіться наш драмтеатр. Автобус купили цього року, робиться ремонт опалення. Подивіться на інші заклади. Той же стадіон, що президент відкривав – почала обласна рада фінансувати, футбольне поле – Хет-трик Арена. Абсолютно достатньо зроблено. Але у нас десь 10-15% коштів. Все решта сконцентровано в адміністрації. Адміністрація, як при Порошенку, так і при Зеленському – це філіали їхніх партій. Чужого не призначали, чужого до розподілу коштів не допускали. По соцеконому у нас 250 мільйонів – тільки народні депутати і голова адміністрації ділить. А депутати обласної ради обрані навіть не мають. ДФРР – в комісії депутати Верховної Ради ділять і голова адміністрації. Дорожній фонд – голова адміністрації і Служба доріг. А там 524 мільйони, ДФРР – близько 400 мільйонів, соцеконом – дальше зайде. При чому, коли ми давали з обласного бюджету всім однаково, то з державного бюджету йшло тільки для «провладних». Франківськ тоді не мав, і зараз немає. Я вважаю – це несправедливо. Таке було, як при Порошенкові, так і при Зеленському», – підсумував Микола Палійчук.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм