Мешканці Франківщини заборгували за газ майже 450 мільйонів гривень

Станом на 16 листопада заборгованість жителів Прикарпаття перед ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» за спожитий газ складає 436,24 мільйона гривень.

У порівнянні з вереснем ця цифра зросла на 87,9 мільйона гривень, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу підприємства.

Через несплату комунальних платежів, в т.ч. за спожитий газ терміном більш як три місяці і наявності заборгованості сума якої перевищує 340 грн. – боржник втратить право на отримання субсидії на наступні періоди. Втім, укладений договір реструктуризації з компанією-постачальником газу гарантує збереження грошової соцдопомоги від держави,- йдеться в повідомленні.

ДО ТЕМИ: Через борги за доставку газу 73 тис. прикарпатців ризикують залишитися без субсидії

На час карантину «Івано-Франківськгаз Збут» не застосовує штрафні санкції за прострочення оплати за спожитий газ, а також не припиняє поставки газу боржникам. Але в компанії вже готують документи для стягнення боргів через суд.

Заборгованість реструктуризується на строк до 12 місяців залежно від суми заборгованості та рівня сукупного доходу на дату реструктуризації. Зазвичай заборгованість необхідно погашати рівними частинами, а розмір першого внеску складає від 30 до 50 відсотків.

У разі, коли доходу споживача не вистачає для повного погашення протягом 12 місяців, як виняток, строк дії договору може бути продовжений, – говорить начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Леся Хараїм.

ДО ТЕМИ: На Калущині понад 100 будинків залишилися без газопостачання

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм