В “Прикарпаттяобленерго” пояснили, чому вночі короткочасно вимикають світло

Такі заходи обленерго проводить для ліквідації дефектів та здійснення планових робіт.
Такі заходи обленерго проводить для ліквідації дефектів та здійснення планових робіт.

Останнім часом в Івано-Франківську вночі відбуваються короткочасні вимикання світла, зокрема в проміжку з першої години ночі до п’ятої ранку.

З цим питання мешканці звернулися до спеціалістів АТ «Прикарпаттяобленерго», пише Ратуша.

У компанії пояснили, що таке короткочасне вимкнення світла в цей час може означати оперативне перемикання на іншу лінію для зміни схеми електропостачання.

ДО ТЕМИ: У деяких районах Франківщини абонентів АТ «Прикарпаттяобленерго» обслуговуватимуть дистанційно

Такі заходи обленерго проводить для ліквідації дефектів та здійснення планових робіт. Завдяки цьому суттєво мінімізується загроза аварійних вимкнень і покращується якість електропостачання.

Це звичайні короткочасні перемикання на лінії, щоб розвантажити її. Як правило, вони тривають до 3 хвилин і ніяк не впливають на роботу електроприладів. Тому, переживання щодо виведення електричних приладів домашнього вжитку з ладу через нетривалі вимкнення не мають жодних підстав. До того ж оперативні перемикання проводять вночі, тоді, коли орієнтовно це не мало б створити додаткових  незручностей для населення та підприємств, – розповів заступник технічного директора компанії Олег Тарантюк.

Якщо ж вимкнення стаються в інший час, або якщо тривають довше ніж кілька хвилин, енергетики радять звертатися в кол-центрі компанії –  0 800 50 40 20, (0342) 59 40 20 (цілодобово), або у Центри обслуговування населення, які працюють  при кожній філії підприємства.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм