Матч Прикарпаття — Миколаїв в обличчях. ФОТО

У понеділок, 26 жовтня, Команда рідного краю зіграла домашній матч 8-го туру Першої ліги з “Миколаєвом”. І програла…

З перших хвилин гості заволоділи ініціативою і за рахунок короткого пасу розкривали оборону суперника досить легко.

Перший гольовий момент був у Яворського, який не зміг його реалізувати. Після цього “Прикарпаття” вирівняло гру і почало частіше перебувати з м’ячем на чужій половині. Правда, до серйозних моментів це володіння не призвело. Дві заміни не допомогли “Прикарпаттю” захопити ініціативу в дебюті другого тайму, а незабаром команда господарів ще й пропустила.

Після вкидання ауту м’яч був вибитий захисником зі штрафного майданчика. Однак Паламар в дотик в повітрі зловив його і віддав на Сергія Кулинича, ну а той по красивій дузі відправив круглого в сітку – 0:1.

В атаці “Прикарпаття” так і не показало чогось видатного, а під завісу поєдинку гості ще й перейшли на гру в п’ять захисників, добившись бажаного результату.

Пропонуємо поглянути на матч очима фотографа Павла Пивовара.