“МастерШеф. Професіонали”: франківець склав іспит на тайм-менеджмент і продовжив участь в шоу

У суботу, 6 березня, на телеканалі “СТБ” показали п’ятий випуск популярного шоу “МастерШеф. Професіонали”-3.

Цього разу претендентів на головний приз, серед яких і франківець Микола Магаль, чекало чимало цікавих завдань. Однак не всі змогли з ними впоратися.

Микола увійшов до жовтої команди разом з Лілією Стояновою, Нелею Бадамшиною та Владом Цимбалюком.

До команди Радека Конечни увійшли Лідія Корнієнко, Елеонора Баранова, Ігор Андріяш та Микола Овчаренко.

Лави синьої команди поповнили Микола Люлько, Стела Клименко, Віталік Нужний, Ігор Міщенко та Руслан Яковлев.

Учасники складали іспит на тайм-менеджмент і випробовували фортуну! На кухні вони побачили барабан, розділений на три частини.

Покрутивши перше колесо барабана, профі дізналися, який продукт буде зіркою страви і кількість балів, яку вони за неї отримають. Що складніший продукт ― то більше балів. Та якщо цього виявлялося недостатньо, командам можна було подвоїти і навіть потроїти бали. 

Другий конкурс почався з того, що учасники трьох команд вийшли на певний час із кухні. Перед суддями залишилися тільки капітани: Вітор, Радек і Леонід. Ектор презентував перед ними свою страву: смажену у фритюрі креветку у паніровці з сухарів панко з манго-сальсою та манго-соусом.

Насамперед необхідно було запанірувати і приготувати у фритюрі креветку, потім сальсу, карамель, манго-пюре, зварити олію з паприкою і зробити презентацію. Капітани мали розрахувати баланс смаків у страві настільки точно, щоб кожного продукту було так само, як у страві судді. 

Та напередодні учасники заробили певну кількість балів, які сьогодні конвертували у валюту проєкту, яку назвали «шефи». Один бал дорівнює одному «шефові». За 25 хвилин кожна команда мала подати максимальну кількість порцій страви. Для того, щоб їх приготувати, капітанам потрібно було придбати у Володимира Ярославського головний інгредієнт ― креветку. 1 креветка коштувала 1 «шеф». За кожну хорошу страву учасники отримували по 3 «шефи». Етапів у конкурсі було три. Програвала та команда, яка за свої страви отримала найменше «шефів». 

Після першого раунду сині набрали 54 шефи, жовті ― 39, червоні ― 24. Другий етап мав іншу страву. Учасникам потрібно було приготувати татакі з яловичини з азійською заправкою і бобами дамами. Яловичу нарізку можна було купити у Володимира за один «шеф». За підсумками другого етапу червоні набрали 22 шефи, жовті ― 47, а сині ― 71. 

На третьому етапі учасникам потрібно було приготувати фуа-гра з цитрусовим пюре. У підсумку червоні отримали 23 шефи, жовті ― 48  і сині ― 79. Тому сині та жовті як переможці піднялися на балкон. А от червоні залишилися на кухні обирати найслабших учасників. У чорні фартухи команда червоних сьогодні одягнула Радека та Елеонору. 

У підсумку “МастерШеф. Професіонали”-3 покинув Радек Конечни.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм