Маски, антисептики та соцдистанція: як готуються до виборів у Брошнів-Осадській територіальній громаді. ФОТО/ВІДЕО

24 січня відбудуться повторні вибори голови Брошнів-Осадської територіальної громади. У день голосування там працюватиме шість дільничних виборчих комісій. Дві із них будуть у селищі Брошнів-Осада та по одній у чотирьох селах громади.

Всього до виборів у цій громаді буде залучено 87 членів комісій, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

За словами голови Брошнів-Осадської селищної територіальної виборчої комісії Оксани Гуцуляк, дільничні комісії частково забезпечили усім необхідним – масками, антисептиками та канцтоварами. 21 січня для комісій друкують бюлетені.

Сьогодні нам підвезли ще канцтовари – ручки, папір, засоби індивідуального захисту, які кожен член дільничної виборчої комісії матиме можливість щотри години міняти, нову маску. До суботи ми забезпечимо всім необхідним: і хлорками, і дезінфекторами. Останні частково в нас є, але ще мають підвезти до суботи. Коли виборчі комісії будуть отримувати бюлетені, то ми дамо всі засоби захисту та канцтовари, – каже Оксана Гуцуляк.

На посаду голови Брошнів-Осадської селищної територіальної громади претендують троє кандидатів.

У нас зареєстрований Роман Іванів, Богдан Мельник, Тарас Манорик. Три кандидати на п’ять населених пунктів. Всі вони є жителями Брошнів-Осадської громади, працюють на наших теренах і є уродженцями нашої громади, – розповідає голова селищної територіальної виборчої комісії.

Голова дільничної виборчої комісії в селі Кадобна Галина Відливана показує, чим забезпечена дільниця:

Маємо канцелярські товари, маємо вже антисептик, школа допомогла нам із ксероксом, столи отримали, стільці укомплектували для комісії. Надіємося, що нам ще щось довезуть із канцтоварів. Виборчу агітацію ще обіцяли нам підвезти. В загальному комісія укомплектована, і члени комісії працюють згідно зі своїми обов’язками, – каже Галина Відливана.

Аби дотриматися карантинних вимог на дільниці облаштують 4 кабінки, одна із них буде для людей з ознаками ГРВІ. Також, розповідає Галина Відливана, в приміщенні зроблять розмітку, аби дотриматися карантину.

Ярослав Павляк проживає в селищі Брошнів-Осада. Каже, що на вибори буде йти:

Це є обов’язок громадянина. Це моє конституційне право. Я мрію, надіюся, що Брошнів буде дальше процвітати, розбудовуватися, інфраструктура наша міняється і буде гаразд. Будемо думати про соціальну сферу, про пенсіонерів, про школяриків і тих, хто ще в дитячому садочку. Сподіваюся, що новообраний голова над цими питаннями буде працювати.

Жителька Кадобної Марія Андріїв розповідає, що щоразу ходить на вибори, бо розуміє, що від її вибору залежить майбутнє її громади. До нового голови вже має певні прохання:

Щоб садочок був. Це найголовніше. Його дуже треба, бо молоді люди не мають де дітей подіти. Зробили амбулаторію, можуть і садок. Я хочу голосувати за добру людину, небрехливу, а справедливу. Аби була людина для народу, бо як брехун буде, то нащо його обирати.

Своє волевиявлення у неділю зможуть зробити 8 619 жителів громади. За словами експерта з виборчого законодавства та технологій Ігоря Ткача, боротьба за крісло голови громади найактивнішою буде між двома кандидатами.

Назарій Іванів буде намагатися залишити свій вплив в Брошнів-Осадській громаді через свого брата. Відповідно, є певні думки, що пора щось міняти. І основним таким опонентом є Тарас Манорик, як на мій погляд. Між ними фактично й буде основна битва, інші кандидати десь є в орбіті цих двох. Прогнозуємо досить низьку явку, а в умовах низької явки можливі всілякі несподіванки. Можливо, що кандидат, який має меншу підтримку, може перемогти тільки завдяки тому, що прийдуть його виборці, – каже Ткач.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм