Чиновники розповіли, як Франківськ готується до нового опалювального сезону

Івано-Франківськ готується до нового опалювального сезону.

На щотижневій оперативній нараді керівники комунальних підприємств міста розповіли про готовність до осінньо-зимового періоду, пише Ратуша.

За словами керівниці “Теплого дому” Наталії Ярощук підприємство має на балансі 619 будинків, 53 можуть бути проблемними.

Як зазначає Віталій Бурко, директор КП “Муніципально-дорожня служба”, підготовка до зимового періоду проводиться впродовж року.

Ще на початку березня закупили 500 кілограмів солі, і загалом на підприємстві є заскладовано 3000 тонн солі та 600 тонн піщано-соляної суміші. Якщо зима буде така, як попередня, то цього запасу ще й залишиться, – каже Віталій Бурко.

За словами директора КП “Муніципально-дорожня служба”, у Франківську відпрацьовано 9 маршрутів посипання та розчищення доріг та 8 тротуарних маршрутів.

Маємо техніку, вона працює в літньому режимі. Після 25 жовтня буде переобладнана на зимову: 9 піскорозкидачів, 4 одиниці для видалення льоду і снігу, 8 тракторів.

Також з 1 листопада укомплектують повний штат водіїв, на кожну одиницю техніки по 3 водії або механізатори.

Головний інженер КП “Дирекція замовника” Володимир Проданюк повідомив, що на балансі підприємства є 53 будинки, 36 з них – підключені до мереж центрального опалення. Мережі обслуговує “Теплокомуненерго”.

Випробувані мережі на щільність у 12 будинках, ще 10 – підготовлені до робіт. Завершити їх плануємо протягом поточного тижня. Будемо проводити нараду щодо наступних випробувань, – каже Володимир Проданюк.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм