Марцінків: У нас зараз навіть гірші часи, ніж за “Партії регіонів”

У міського голови Івано-Франківська Руслан Марцінківа поцікавилися, якщо МОЗ спеціально не виводить область з “червоної” зони і тим самим явно порушує створені ними ж правила виходу, то чому цим питанням не займаються юристи.

Питання озвучили під час ефіру на радіо “Західний полюс”, пише Ратуша.

Ваш юридичний відділ має всі підстави судовим рішенням змусити МОЗ вивести нашу область з червоної зони, бо так через політичні чвари прийдеться до нових виборів сидіти в червоній зоні, – йшлося у зверненні до мера.

На це очільник міста зауважив, що “суди – це добре, але ви знаєте, скільки в нашій державі тривають суди”:

Про постанову Кабінету Міністрів в нас є два судових позови, то ми судимося вже більше, як 7 місяців і ще рішення немає в Київському окружному адміністративному суді. Теоретично в нас є суди, але немає термінів розгляду. Можуть і до нових виборів розглядати це питання.

Це все правильно, але в юридично-демократичній країні, а ми бачимо, що відбувається.. що відбувалося на 87 виборчому окрузі.

Зауважив, те, що відбувалося на цьому виборчому окрузі показує, що “у нас зараз навіть гірші часи, ніж за “Партії регіонів”, яка хоча б прикривалася якимось законними методами.

А сьогодні ми маємо піонерів “Партії регіонів” при владі і ті методи стають більш пряміші і брутальніші. Тому ми можемо говорити про закон, але згідно з останніми дослідженнями, лише 4% українців довіряють судовій гілці влади.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм