Марцінків про “червону зону” у Франківську: Це суто політичне рішення

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків закликав центральну владу переглянути «суб’єктивне і необґрунтоване» рішення про віднесення міста до червоної зони карантину через значне поширення коронавірусу.

За його словами, червона зона карантину – це політичне рішення, покликане підбурювати ту ситуацію, яка склалася в регіонах, пише Ратуша.

ДО ТЕМИ:З 1 вересня у Франківську не працюватимуть школи й дитсадки

Я не знаю до чого це призведе, але критерії оцінки з боку держави повинні бути об’єктивними. Тому звертаюся до Президента, Прем’єра та уряду з вимогою переглянути своє рішення та врахувати справжні показники захворюваності в Івано-Франківську, – каже міський очільник.

За словами Марцінківа, у місті спостерігається стійка тенденція до зменшення кількості пацієнтів в лікарнях, однак цю статистику Київ не враховує.

ДО ТЕМИ: “Червона зона”: у Франківську люди протестують проти посилення карантинних обмежень. ФОТО/ВІДЕО

Спочатку прощупували Тернопіль, а зараз дістались і до нас. Хочуть, аби Західна Україна припинила працювати. Таке враження, що політично вони пробують розхитувати ситуацію.

Очільник обласного центру Прикарпаття також звернувся до правоохоронних органів з проханням утриматися від репресивних заходів і з розумінням поставитись до ситуації, що склалася.

Найбільше постраждає бізнес, який тільки почав підіймати голови після весни. Дехто не переживе цих два тижні. Сумно.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм