Марцінків анонсував об’єднання бульварів до Дня міста

В Івано-Франківську до Дня міста, 7 травня, планують нарешті об’єднати Північний та Південний бульвари.

Про це на фейсбук-сторінці повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Ратуша.

Лишаються в пріоритеті ремонт вулиць: Макогона, Коперника, Нац.Гвардії… та ін. Завершити, бо чесно, це вже стидно! Ну, і активніше відновлюємо будівництво мосту! По секрету скажу, що об’єднання Бульварів плануємо на День міста, – написав мер.

ДО ТЕМИ: Марцінків обіцяє вже цьогоріч пустити транспорт по з’єднаних бульварах 

Нагадаємо, про з’єднання Північного і Південного бульварів в Івано-Франківську говорять вже роками. Магістраль “Північ-Південь”, що запланована генпланом повинна стати останньою ланкою на шляху сполучення головних вулиць Галицької та Гетьмана Мазепи, оминаючи центр міста. Однак тоді на заваді планам стали “п’яний базар”, автостоянка військової частини та будинки які розташовуються в межах майбутньої дороги.

Сам проєкт сполучення Південного і Північного бульварів був розроблений ще у 2006 році НДІ “Проектреконструкція”. Натомість тільки на початку квітня 2018 року управління капітального будівництва МВК провело тендер на будівництво дороги, перемогу в якому здобув ТзОВ “Івано-ФранківськАвтоДор” з сумою 9 мільйонів 978 тисяч 278 гривень.

До сьогодні єдиним «каменем спотикання» був будинок на вулиці Сонячна 51, А. Він невеликий – два поверхи на дві квартири. Одну з них місто викупило ще у 2018-му році, а щодо іншої другий рік тягнулась судова справа.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм