Марцінків: Доки не буде акцій протесту за стоячі місця, я не розглядатиму питання про підняття тарифів на проїзд

Сьогодні під час оперативної наради міський голова Руслан Марцінків підняв питання до про підняття тарифів на проїзд у комунальному транспорті.

За його словами, наразі немає мови про підняття тарифів під час карантину і такі повідомлення мають поступати безпосередньо від заступників мера, пише Ратуша.

Які тарифи ви хочете піднімати? Вам це хтось доручав? У вас є профспілка в Електроавтотрансі? Де тут, умовно кажучи, якась акція протесту, організовані профспілкою, щоб дозволити стоячі місця? Що це у вас “баба Галя сказала, що ми будемо піднімати тарифи”? У вас є заступник міського голови, він для того, щоб озвучувати такі речі. Ще одне таке інформаційне повідомлення … це останнє попередження.

Чи ви надивилися, що олігархи там в Києві роблять що хочуть? Їм вигідний цей локдаун, карантин, тому що протестів не можна робити, вигідно поліції, вигідно всім.. тільки людям не вигідно. Хто буде людей захищати? Ви працюєте в громаді, ви не можете дозволяти від себе якихось заяв. Доки не буде акцій протесту за стоячі місця, я не розглядатиму питання про підняття тарифів на вартість проїзду. Я вас навчу, що треба служити людям, а не олігархам. Я даю вам тиждень, збирайте профспілки, хай ідуть на акції протесту, – зазначив Марцінків.

Нагадаємо, нещодавно заступник директора КП “Електроавтотранс” Андрій Тютюник розповів, що з березня хочуть підняти вартість паперового квитка до 10 гривень, безготівковий розрахунок становитиме на рівні восьми гривень, а проїзд з транспортною карткою “Галка” – до шести гривень.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм