Марцінків: Востаннє ділив країну на «зони» ще Янукович

Поділ на зони є дуже суб’єктивним і попахує політичною доцільністю, зазначає мер.
Поділ на зони є дуже суб’єктивним і попахує політичною доцільністю, зазначає мер.

Міський голова Івано-Франківська, який потрапив у помаранчеву зону, Руслан Марцінків вважає, що центральна влада має більше уваги приділяти профілактиктиці та координації дій з органами місцевого самоврядування.

Міський голова зазначив, що в той час, як поширюється пандеія, уряд спрямовує “ковідний” пакет на ремонт доріг, пише Ратуша.

Звісно, усі ми бачимо, що пандемія набирає обертів. Вірус виявився підступнішим, ніж ми сподівалися. Ми дотримувалися карантину та застережних заходів, але він не зник. І не мине за тиждень чи два, як би нам того не хотілося… Тому нам нічого не лишається окрім як навчитися жити, зважаючи на нього. Бо економіка не зупиняється. Нам всім треба годувати сім’ї.


Але дуже дивно, коли уряд ділить країну на зони, запроваджує серйозні обмеження… і при цьому «ковідний» пакет використовує для ремонту доріг! Добрі дороги – це добре, але чи варто було тоді забирати інфраструктурну субвенцію та інші кошти з місцевих бюджетів? При ухваленні таких рішень центральна влада мала би радитися із місцевим самоврядуванням про те, що для нас буде кращим.
Нам тут видніше

Загалом у 5041 жителя Івано-Франківської області діагностували коронавірус.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм