Марцінків вважає масове отруєння собак у Франківську лише передвиборчою провокацією

Станом на сьогодні триває розслідування у справі масового отруєння собак, проте жодних результатів у поліції так і немає.

Про це під час оперативної наради повідомив дільничний офіцер Івано-Франківського відділу поліції Юрій Миронюк, пише Ратуша.

Наразі є порушення кримінального провадження, справа розслідується. Зроблено багато роботи, але поки що похвалитися немає чим. Дали доручення на кіберзлочинність, вони зараз вичисляють власників сайтів, які розповсюджують питання жорстокого поводження з тваринами, – розповів офіцер.

Зазначив, що правоохоронці дали запити по аптеках, проте, за попередньо інформацією, масового скуповування ліків, які використовуються для отруєння собак, не було.

Можливо завозять з іншого регіону, тому планують виходити на оптових продавців.

ДО ТЕМИ: Дезорієнтація та конвульсії: як допомогти собаці із отруєнням

Згідно з даними поліції, останній випадок був зафіксований наприкінці жовтня, у передвиборчий період.

Мені здається, що це дійсно була якась провокація до виборів. Ми, звісно, будемо відслідковувати, але складається таке враження, – зауважив міський голова Руслан Марцінків.

Також Юрій Миронюк додав, що зараз у них налагоджена співпраця з приватними ветеринарними клініками, комунальними підприємствами та КП “Полігон”. Тому, якщо є якісь такі випадки, то вони напряму звертаються до правоохоронців.

Нагадаємо, 12 жовтня містяни зібралися під стіни обласного управління Нацполіції з вимогою знайти невідомих, які масово труять собак.

Тоді Руслан Марцінків повідомив, що правоохоронці отримали доступ до камер відеоспостереження. А за інформацію про невідомих, які труять собак, можна отримати винагороду від міської ради. 

Наступного дня франківці вийшли на мітинг “За безпеку тварин в Івано-Франківську” під стіни ОДА.

Тому в Івано-Франківській міській раді створили спеціальну комісії, яка складається з представників міської влади, поліції і волонтерів для розслідування даної справи.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм