На замітку прикарпатцям: стаціонарне лікування від COVID-19 — безкоштовне

Медичну допомогу нададуть навіть якщо немає підписаної угоди з сімейним лікарем.
Медичну допомогу нададуть навіть якщо немає підписаної угоди з сімейним лікарем.

Лікування хворих на коронавірус в умовах стаціонарного догляду для пацієнтів безкоштовне. Медичну допомогу надаватимуть навіть якщо у них не підписана угода із сімейним лікарем.

Про це на брифінгу 14 липня заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, інформує Ратуша.

Якщо є ознаки коронавірусної хвороби, то треба набирати 103, розповісти про свої симптоми і приїде бригада екстреної медичної допомоги. Якщо будуть відповідні покази – вас госпіталізують і вам буде надана медична допомога – незалежно від того чи є у вас угода із сімейним лікарем, чи немає. В нас прийняті відповідні нормативні акти, а також є відповідне фінансування закладів, які лікують хворих на COVID-19, – наголосив Максим Степанов.

За словами міністра охорони здоров’я, у фінансування лікарень заклали: лікарські засоби, всі маніпуляції, а також підвищена на 300 % заробітна плата для медичних працівників, які працюють з хворими на COVID-19.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: В Івано-Франківську почастішали випадки захворювання на коронавірус серед дітей. ВІДЕО

Також Максим Степанов закликав українців укласти угоди із сімейними лікарями:

Міністерством охорони здоров’я змінено алгоритм укладання угоди із сімейним лікарем і зараз це можливо зробити онлайн. І я раджу всім українцям, які досі не мають угоди із сімейним лікарем – зробити це!

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм