Майже 15 тисяч прикарпатців отримали компенсацію за електроенергію

Кабінет міністрів України затвердив постанову щодо надання компенсації споживачам, які втратили пільговий тариф через введення фіксованої ціни на електроенергію.

Протягом першого кварталу 2021 року (січень-березень) окремі категорії населення отримуватимуть відшкодування у розмірі різниці вартості спожитої електричної енергії, що виникла через застосування єдиної ціни. Зарахування відбуватиметься автоматично на особові рахунки клієнтів, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

ДО ТЕМИ: “Прикарпаттяобленерго” спрямує частину коштів на реконструкцію електромереж на Косівщині

Січнева компенсація за електроенергію вже надійшла на особові рахунки споживачів. На території Івано-Франківської області її отримали 14 987 домогосподарств. Йдеться про побутових споживачів, які не мають субсидії і належать до однієї з категорій:

  • населення, яке використовує в побуті електроопалення (щодо якого станом на 31 грудня 2020 року діяли відповідні знижені тарифи);
  • населення, яке проживає в негазифікованих багатоквартирних будинках, де відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (щодо якого станом на 31 грудня 2020 року діяли відповідні знижені тарифи);
  • багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

ДО ТЕМИ: Збитків на 7 мільйонів: минулого року на Прикарпатті виявили понад 500 крадіжок електроенергії

Розмір січневого відшкодування можна переглянути:

  • у друкованих платіжках, які населення отримає в лютому;
  • в персональному кабінеті https://my.pret.com.ua/ (розділ «Оплати» або завантаживши рахунок);
  • у Viberчат-боті www.bit.ly/pret_bot (меню «Історія платежів» або завантаживши рахунок).

Крім того, сума до оплати за січень у персональному кабінеті, чат-боті та в інших платіжних системах виставлена вже з урахуванням компенсації.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм