“Майбутнє, що крокує попереду”: юні франківські актори презентували виставу просто неба. ФОТО

У рамках проєкту “Витягнемо дітей з смартфонів” Івано-Франківська команда “ЗА МАЙБУТНЄ” презентувала чергову ініціативу “Майбутнє, що крокує попереду”. 

Вперше у місті, за ініціативи представника команди Мстислава Тараса, юні актори Теплого театру просто неба ставитимуть вистави. Прем’єра проєкту відбулась у дворі на Вовчинецькій 182. Мешканцям двору показали виставу під назвою “Троє на ковчезі, не рахуючи пінгвінів”.

У майбутньому я мрію, щоб у кожному мікрорайоні міста були такі зустрічі. Такі живі вистави, коли діти грають для дітей. Сьогодні разом з нашою командою та мистецьким центром «Акторко»презентуємо саме таку виставу, де багато талановитих діток розказуватимуть про справжню дружбу, яка може подолати все на цьому світі. Головне вірити, любити, дружити і поважати один одного,- розповідає Мстислав Тарас.

ДО ТЕМИ: Найкращу динаміку зростання рейтингу до Івано-Франківської обласної ради демонструє партія «За Майбутнє»

У дворі зібрались десятки маленьких франківців. Кожен з них має унікальну змогу не лише переглянути виставу, а й взяти участь у майстер-класі відомого актора Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, засновника мистецького центру “Акторко” Євгенія Холодняка та отримати сертифікат про проходження та можливість розвивати свої таланти у мистецькому центрі.

Франківка Оксана Тригуб-Мілашевич виховує трьох дітей. Каже, діти від вистави у захваті.

Не завжди є час повести дітей в театр, а тут, завдяки команді «ЗА МАЙБУТНЄ», у нас є чудова можливість бути до цього причетними.. Кінотеатр завітав до нас прямо у двір і це не може не тішити. Велика вдячність, що діти можуть на свіжому повітрі зануритись у цю атмосферу, – ділиться франківка.

Варто додати, відсьогодні вистава мандруватиме франківськими дворами, тож долучитись до дійства зможе низка дітлахів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм