Ліквідація наслідків повені: в чотирьох районах Прикарпаття відновили всі об’єкти першої черги

У Калуському, Косівському, Снятинському та Тисменицькому районах повністю відновили об’єкти першої черги, які пошкодила червнева стихія.

Про це повідомили під час онлайн-наради заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василя Івасика з головами райдержадміністрацій, пише Ратуша.

Ще у чотирьох районах незавершені роботи лише на одному з об’єктів. Це Богородчанський (50 % виконаних робіт у селі Манява по вулиці Довбуша), Рожнятівський (ремонтують міст у селі Вербівка), Галицький (на ремонт адмінбудівлі по вулиці Львівська,3 614 тисяч гривень поступили пізніше) та Долинський райони.

На Верховинщині завершили роботи на 31 об’єкті з 36. Ще на 3 поки не готові акти технічного нагляду.

ДО ТЕМИ: На Коломийщині відновили дорогу, яку зруйнувала повінь. ФОТО

У Надвірнянському районі проблемним об’єктом залишається міст між селами Максимець – Зелена.

При виконанні демонтажних робіт виявилось, що ліва опорна частина повністю прогнила. ЇЇ відновлення коштуватиме 120 тисяч гривень. По проєкту ліквідації наслідків стихії передбачено ремонт лише правої частини,- зауважив начальник капітального будівництва Надвірнянської РДА.

ДО ТЕМИ: На Рожнятівщині відновили міст, який пошкодила повінь. ФОТО

На відновлення об’єктів першої черги виділили 161 мільйон гривень, з них уже освоїли 145 мільйонів.

Проблемними залишаються об’єкт в селі Рівня, Косівського району, на який виділили 1 млн. грн та об’єкт в селі Лімниця, Рожнятівського району. Можливо, що на них до кінця року не будуть завершені роботи,- повідомили під час наради.