Лікарі-інтерни франківського медуніверситету стали призерами престижного стоматологічного конкурсу. ФОТО

Днями в Полтаві на базі кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів у клініці «Професорська стоматологія» відбувся очний етап ХХІІ Всеукраїнського професійного конкурсу лікарів–стоматологів «Шлях у світ майстерності».

Команда Івано-Франківського національного медичного університету посіла високе друге місце, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу університету.

Загалом цього року в конкурсі брали участь вісім команд лікарів-інтернів. Вони пройшли відбір на заочному етапі 7 лютого.

За умовами конкурсу учасники виконали реставрацію фронтальних зубів верхньої щелепи, порожнини III–IV класу за Блеком, неускладнений карієс, під анестезією, з використанням ізоляції системою рабердам, з асистентом. На виконання роботи учасникам виділили до трьох годин.

Івано-Франківський національний медичний університет представляли лікар-інтерн першого року навчання Іван Шелефонтюк, який виконував роль лікаря. Йому асистувала Аліна Копачинська, яка також проходить інтернатуру перший рік. Підготував їх до конкурсу і супроводжував асистент кафедри стоматології післядиломної освіти доктор філософії Володимир Сарапук.

ДО ТЕМИ: Найскладніше — повідомляти родичам про смерть пацієнта: інтерни ІФНМУ про боротьбу з COVID-19. ВІДЕО

Хід конкурсу висвітлювався онлайн, а оцінка робіт відбулась одразу ж після виконання.

ДО ТЕМИ: Лемківські долі: доцент ІФНМУ презентував монографію про найзахіднішу етнографічну групу України. ФОТО/ВІДЕО

Варто зазначити, що івано-франківські інтерни-стоматологи вже неодноразово були призерами цього престижного конкурсу. Так, минулого року команда ІФНМУ також посіла друге місце, а у 2019 році здобула перемогу. Ось і цього року Іван Шелефонтюк та Аліна Копачинська втримали цю високу планку.

Вітаємо їх і бажаємо нових здобутків та успіху в професійній діяльності! – йдеться в повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм