Лікарі закликають не припиняти вакцинацію під час пандемії

ВООЗ закликає людей щепитись, адже від цього залежить здоров’я кожного. Тож, чому потрібно робити планові вакцини та чи безпечно це зараз робити?

В період коронавірусу лікарі рекомендують дотримуватись національного календаря щеплень, пише Ратуша з посиланням на Галичину.

В Україні він включає вакцинацію від 10 захворювань: гепатиту В, дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліту, паротиту, кору, краснухи, гемофільної інфекції, туберкульозу.

Не варто припиняти вакцинацію, тому що до пандемії щеплення не мають ніякого відношення. Навпаки потрібно захистити себе та своїх дітей, – каже лікар-імунолог Галина Бенько.

Під час епідемії коронавірусу кількість людей, які приходять вакцинуватись зменшилась.

Марія, мати 6-річного Олега, до дитячої поліклініки пришла для того, щоб провести чергову вакцинацію сина.

Я завжди за вакцинацію, тому що вакцина – це наше здоров’я. Такі хвороби краще попередити, ніж потім їх лікувати, – каже пані Марія.

На вході у медзаклади проводять температурний скринінг. Всі пацієнти приходять за попереднім записом. Людей, в яких є симптоми ГРВІ, не вакцинують.

Медики працюють у захисних костюмах, масках та рукавицях.

Після кожної дитини приміщення дезінфікують. Тричі на день проводять кварцування: перед проведенням профілактичних щеплень, в обідню перерву і після закінчення робочого дня, – каже лікар Христина судак.

ВІДЕО: Галичина

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитячі табори запрацюють з 1 серпня. Але не у всіх регіонах – МОЗ

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм