Любити Бога, ближніх та самого себе: поради франківського священника до Великого посту. ВІДЕО

У православних християн і греко-католиків 15 березня розпочинається Великий Піст.

Цей піст є найдовшим та найсуворішим з чотирьох багатоденних постів, встановлених церквою і триватиме до Великодня, пише Ратуша з посиланням на Канал 402.

Впродовж цього часу віряни відмовляються від м’яса і молочної продукції. Таким чином у церкві згадують 40-денний піст Ісуса.

Втім, священники наголошують Чотиридесятниця – не дієта, а час для духовної праці.

Час посту – це час любові, коли маємо ту любов виявити: до Бога, до ближніх і до самого себе. І наприклад з правдивої любові до себе – це означає, що я б мав стати кращим під час посту, тому мав би відмовитись від того, що робить мені погано. Бо багато хто сприймає, що в час посту треба відмовитись від м’яса, алкоголю та солодкого. Найперше, каже церква, відмовся від того, що робить тебе поганим: від поганих звичок, від сварок, образ. Це і є правдива любов до себе, – каже священник парафії Вознесіння Господнього УГКЦ Отець Андрій Заліський.

Кожний повинен самостійно вирішувати у чому обмежувати себе на цей період. Найголовніше, наголошує отець Андрій, якщо вже вирішили відмовитись від чогось – робити це щиро. А ще зберігати внутрішній мир та приносити навколишнім радість.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм